Sıkça Sorulan Sorular

Man Wax sadece erkeklere mi özeldir?

– Evet. Sadece erkek müşterilerine hizmet sunar.

Hizmeti veren personelin cinsiyeti nedir?

– Hizmet alacağınız personel bayandır.

Man Wax’a geldiğimizde nasıl bir ortam ile karşılaşırız?

– Randevu ile hizmet verdiğimiz için herhangi bir müşteriyle karşılaşma olasılığınız çok düşüktür. Bulunduğumuz binanın 2.katında yer aldığımız için ” kuaför, berber dükkanı ” görünümünden uzaktır. Bir nevi kişisel güzellik salonunuz hissine kapılmanız mümkündür.

Man Wax’ın gizlilik ilkesi var mıdır? Nelerdir?

– Mahremiyetinize önem verilmesi nedeniyle randevu ile hizmet verilmektedir. Bizimle paylaştığınız cep telefonu, e-posta gibi iletişim araçlarından randevunuzu teyit etmek dışında iletişime geçilmez. Üçüncü şahıslarla paylaşılmaz, internet tabanlı yazılımda saklanmaz.

– Çok yakın arkadaşınız, aile fertlerinden biri  dahi olsa herhangi bir şekilde randevunuzun olup olmadığını sorgulayan üçüncü kişilere hiçbir şekilde bilgi verilmez.

Man Wax’ta hijyen nasıl sağlanır?

– Salonumuz ziyaretçilerimizi galoş giyerek ağırlamaktadır. Ağda işlemi için kullanılan tüm ürünler, ağda kartuşları, sedye örtüsü, temizlik amaçlı kullanılan kağıt ürünler tek kullanımlıktır.

– Medikal Ayak Bakımı , Cilt Bakımı ve Ağda işlemlerinde kullanılan tüm metal, plastik, cam araçlar öncelikle Ultrasonik Dezenfektan makinesinde daha sonra Dental Fırın’da strelize edilir. Fırına giremeyecek özellikteki araçlar ise UV Işınlı Sterilizasyon cihazında steril edilir.

 

Write a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *