Cilt Bakımı

cbakımıanasayfaKabin bakımı olarak adlandırılan  Cilt Bakımı işleminde, kabin ürünleriyle işlem yapılır. Kişisel kullanımdan daha agresif ve etkilidir. Bu ürünler sadece güzellik uzmanlarının kullanabileceği profesyonel ürünlerdir.

Alman markası olan ROSA GRAF ana kabin ürünlerimizi oluştururken , İspanyol Skeyndor markası da kabin ürünlerimizde yer almaktadır. 

Güzelliğin sağlıktan geldiği ilkesini benimsemekten asla vazgeçmeyen bir işletmeyiz. Bu nedenle kozmetik endüstrisinin albenili uygulama ve sözlerine kapılmadan, gerçekçi ve işe yarayan işlemlerle müşterilerimize hizmet etmekteyiz.

 

Temel Cilt Bakımı ; ilk kez veya sık sık cilt bakımı yaptırmıyorsanız tercih edebileceğiniz temizliğe yönelik bir bakımdır.

Kolajen Maskesi Bakımı;  arada bir de olsa cilt bakımı yaptırıyor fakat yaş almanın etkilerini yüzünüzde daha çok görüyorsanız, mesela geniş gözenekler, koyulaşmış yüz rengi gibi sıkıntılarınız var ise tercih edebileceğiniz bakımdır. Ayrıca sivilce izleri içinde çok güzel sonuçlar vermektedir.

Detoks Bakımı; gece hayatı veya gece çalışanları, sigara kullanımının cildinize olan zararlı etkileri için veya yazdan kışa girerken güneşin cildiniz üzerinde bıraktığı kötü etkilerden kurtulmak için bu bakımı yaptırabilirsiniz.